UA Украина

HanseGrand- Дорожні покриття

HanseGrand- Дорожні покриття гармонійно вписуються в природне середовище, недорогі в укладанні і прості в обслуговуванні в наступні роки

Переваги з першого погляду:


Водопроникність.-
Вода проника

HG durable

 

мілкодісперстних / структура дорожніх покриттів забезпечує розумне управління водооттоком і
дозволяє підлозі дихати.

Дружній для
навколишнього середовища

climate-friendly

 

Дорожні покриття виготовлені з натуральних матеріалів і ліквідують / знижують пилоутворення, стійкі до зрушення і прості в обробці і укладанні.

 


Довгий термін
служби

waterpermeable

 

Дорожні покриття стійкі до погодних умов і завжди можуть бути повторно укладені і ущільнені.

Додаткову інформацію Ви знайдете також

HanzaVia Baltic SIA

Strelnieku iela 1-4 LV-1010 Riga, Latvija
+371 29 16 98 92

Alexander Seebold

Platz Wegedecke

Сфера застосування

Від велосипедних і пішохідних доріжок до капітального будівництва та сільського господарства. Як для великих, так і для маленьких проектів: тут ви знайдете відповідні екологічно чисті матеріали для кожного випадку.

Шляхи / доріжки і будівельні майданчики

Wege und Plätze Wassergebundene Wegedecken

Шляхи / доріжки і будівельні майданчики повинні бути вільні від пилу і забруднень, і без твердого покриття. Дорожні покриття HanseGrand на водній основі служать протягом тривалого періоду часу, а з добавкою Stabilizer витримують навіть дуже важкі навантаження. Ідеальний і адаптіровинний зовнішній вигляд забезпечений екологічно чистими натуральними будівельними матеріалми з різних регіонів.


 

Доріжки для велосипедів

Radweg Wassergebundene Wegedecke

Нове будівництво та реконструкція велосипедних доріжок повинні бути економічно ефективними, гармонійно вписуватися в ландшафт і залишатися вільними від розломів від коренів рослин і калюж. Численні проекти велосипедних доріжок показують, що дорожні покриття на водній основі, виготовлені з HanseGrand plus Stabilizer, відповідають цим вимогам і зберігаються протягом багатьох років з мінімальними витратами на обслуговування. Відкриті покриття з високоякісних натуральних будівельних матеріалів є ідеальним середовищем для коренів дерев, які можуть рости без руйнування / пошкодження дорожнього покриття. Завдяки структури матеріалу велосипедні доріжки не стають брудними під час дощу / вологи і практично не утворюють пилу при спеці і сухості. Виробництво дорожніх матеріалів в місцевих каменоломнях забезпечують швидку доставку, що робить позитивний вплив на навколишнє середовище і ціну матеріалу.


 

Доріжки для сільської місцевості

Ländlicher Weg Wegedecke

Шляхи в сільській місцевості без калюж і пилу? З дорожніми покриттями HanseGrand, на водній основі, це стає реальністю. Укладання з HG-Mix® на часно використовуваних доріжках і банкетах зменшує утворення пилу і дозволяє великій кількості води швидко просочуватися. HG-Mix® - це верхній шар з високою міцністю на зсув. Він залишається самовостанавлівающімся і ніколи не зношується повністю.


 

Керамзит

Blähton 1

Сфери застосування для Керамзит HansePor є універсальними. У будинку і в саду він створює ідеальний грунт для озеленення, і маленькі коричневі кульки сприяють зростанню рослин. Будучи додаткових для бетонних або земляних робіт і фундаментів: Керамзит- глина не тільки оптимально стимулює водоотток, а також структура матеріалу будучи легкої як перо зменшують поперечний тиск і вагу як для великих так і малих майданчиків. При реконструкції старих будівель, Керамзит сприяе для теплоізоляції і звукоізоляції.


 

Про компанію HanseGrand

Hans Pape

"Люди на HanseGrand розробляють і поєднують в собі будівельні матеріали, що дозволяють ефективно і майже природні рішення для кліматичних завдань нашого часу."
Hans Pape

Ви бажаєте знати більше?

Ми раді Вашому дзвінку